DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Instrumenty perkusyjne » Perkusje akustyczne » Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050
Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73851Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73852Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73853Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73854Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73855Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73856Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73857Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73858
Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73851
Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73852
Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73853
Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73854
Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73855
Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73856
Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73857
Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050-73858

Perkusja Gretsch Renegade Rock Set Black GR801.050

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: GR801.050

Stan magazynowy: 1 szt.

Kod EAN: 647139637235

Cena: 2 499,00 zł

Raty
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

Zestaw Perkusyjny Gretsch Renegade Rock - Black Mist

Przedstawiamy zestaw perkusyjny Gretsch Renegade Rock w kolorze Black Mist, kompletny zestaw perkusyjny zaprojektowany z myślą o początkujących perkusistach, którzy poszukują wysokiej jakości zestawu w przystępnej cenie. Gretsch, znany ze swojego mistrzowskiego wykonania, stworzył ten zestaw, aby zapewnić doskonałą podstawę dla przyszłych perkusistów.

Kluczowe Cechy

Korpus: Korpusy bębnów wykonane z topoli, znanej z ciepłego i zrównoważonego brzmienia.

Wykończenie: Zestaw posiada trwałe wykończenie z laminatu w eleganckim kolorze Black Mist, które oferuje zarówno estetyczny wygląd, jak i ochronę.

Obręcze: Potrójnie gięte obręcze stalowe zapewniające stabilne strojenie i wytrzymałość.

Hardware: Chromowane wykończenia hardware’u zwiększają estetykę i trwałość zestawu.

Kompletny Zestaw Hardware: W zestawie znajduje się 5-częściowy zestaw hardware, zawierający wszystkie niezbędne statywy i pedały:

Statyw Hi-Hat

Statyw Werbla

Statyw Cymbał Boom

Statyw Cymbał Prosty

Pedał Bębna Basowego

Zestaw Talerzy: W zestawie znajduje się 2-częściowy zestaw talerzy, składający się z:

13" Hi-Hat

15" Crash/Ride

Stołek Perkusyjny: Zestaw zawiera wygodny i regulowany stołek perkusyjny.

Rozmiary Bębnów

Tomy:

10" x 7" Tom Tom

12" x 8" Tom Tom

Floor Tom: 16" x 14"

Bęben Basowy: 22" x 16"

Werbel: 14" x 5"

Kolor i Wykończenie

Kolor Black Mist zapewnia elegancki wygląd, który doskonale prezentuje się na scenie lub w dowolnym otoczeniu. Laminowane wykończenie nie tylko podkreśla estetykę, ale również chroni korpusy przed uszkodzeniami.

Gotowy do Gry

Zestaw Gretsch Renegade Rock jest zaprojektowany jako kompleksowe rozwiązanie dla nowych perkusistów. Zestaw zawiera sprzęt, talerze, a nawet pałki perkusyjne, dzięki czemu możesz od razu zacząć grać. Niezależnie od tego, czy zaczynasz lekcje, czy dołączasz do zespołu, ten zestaw ma wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją przygodę z perkusją.

Dodatkowe Informacje

Seria Renegade firmy Gretsch oferuje kilka kolorów do wyboru, aby dopasować zestaw do swojego stylu. Kompleksowy charakter tego zestawu, w połączeniu z renomą marki Gretsch, czyni go idealnym wyborem dla każdego początkującego perkusisty.

Podsumowanie

Z zestawem Gretsch Renegade Rock w kolorze Black Mist nie tylko kupujesz zestaw perkusyjny, ale inwestujesz w solidny start swojej przygody z perkusją. Ten wszechstronny zestaw zapewnia doskonałą równowagę jakości, trwałości i przystępności cenowej, zapewniając, że Twoje wejście do świata perkusji będzie zarówno ekscytujące, jak i satysfakcjonujące. Wystarczy rozpakować, ustawić i zacząć grać!

W tej cenie zestaw jest bezkonkurencyjny pod wzgledem jakości, brzmienia, wykonania ......

GRETSCH DRUMS to bębny jednocześnie legendarne i innowacyjne, jako że ta czołowa marka amerykańska jest odpowiedzialna za liczne rozwiązania, które odegrały i nadal odgrywają znaczącą rolę w konstrukcji nowoczesnych zestawów perkusyjnych.

Oferuje ona odpowiednie zestawy perkusyjne dla każdej grupy docelowej: początkującej lub profesjonalnej, jazzowej lub rockowej, nowoczesnej lub tradycyjnej, muzykującej głównie na żywo lub studyjnie.

135-letnia historia firmy rozpoczęła się w 1883 roku w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn. Od tego momentu GRETSCH stał się pionierem w rozwoju i produkcji instrumentów perkusyjnych aż do lat 50. i 60. XX wieku. I nawet dzisiaj szum wokół „That Great Gretsch Sound” trwa nieprzerwanie, co znajduje wyraźne odzwierciedlenie w różnorodności użytkowników na światowych scenach.


  https://youtu.be/npl7S3wVowo

Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia