DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Instrumenty klawiszowe » Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 9
  • Sklep odwiedziło: 2898353 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76343Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76344Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76345Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76346Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76347
Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76343
Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76344
Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76345
Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76346
Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55-76347

Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: 1193000055

Stan magazynowy: 2 szt.

Kod EAN: 4016842828524

Cena: 415,00 zł

Raty
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

Pulpit do nut K&M Overture 11930-000-55

Nowoczesny, funkcjonalny i niezwykle praktyczny pulpit orkiestrowy, stworzony z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w szkołach muzycznych, salach koncertowych, halach widowiskowych oraz innych miejscach, gdzie kluczowa jest efektywna organizacja przestrzeni. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i możliwości sztaplowania, pulpit ten doskonale sprawdzi się w sytuacjach wymagających szybkiego montażu, demontażu oraz kompaktowego przechowywania.

Kluczowe cechy:

Ergonomiczna regulacja wysokości: Zakres od 760 do 1300 mm z płynnym ustawianiem za pomocą dźwigni mimośrodowej, co pozwala na precyzyjne dostosowanie do potrzeb użytkownika. Możliwość regulacji siły naciągu dźwigni zapewnia dodatkowy komfort użytkowania.

Bezstopniowa regulacja nachylenia pulpitu: Umożliwia ustawienie kąta w zakresie od 0° do 90°, co zapewnia optymalny komfort pracy z nutami.

Możliwość sztaplowania: Minimalna odległość między ułożonymi pulpitami wynosi zaledwie 70 mm, co czyni go idealnym rozwiązaniem do oszczędzania miejsca podczas przechowywania. Opcjonalny wózek (model 11934-000-55) umożliwia wygodny transport i przechowywanie do 12 pulpitów jednocześnie.

Parametry techniczne:

Materiał: Wytrzymała stal, gwarantująca trwałość i stabilność.

Wymiary pulpitu: 500 x 320 x 56 mm.

Podstawa: Solidna, sztywna konstrukcja zapewniająca stabilność w każdych warunkach.

Waga: 3,77 kg – optymalna równowaga między stabilnością a mobilnością.

Kolor: Klasyczna czerń, która wpisuje się w estetykę profesjonalnych sal muzycznych.

Przeznaczenie:

Idealny wybór dla orkiestr, zespołów muzycznych, instytucji edukacyjnych oraz profesjonalnych muzyków, którzy cenią wygodę, trwałość i nowoczesny design.

Pulpit orkiestrowy to połączenie elegancji, praktyczności oraz innowacyjnych rozwiązań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Niezawodność i komfort użytkowania sprawiają, że jest to inwestycja na lata.

Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia