DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Pulpity, batuty, lampki » Pulpity do nut » Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 6
  • Sklep odwiedziło: 2896685 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58863Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58864Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58865Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58866Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58867
Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58863
Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58864
Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58865
Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58866
Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55-58867

Pulpit do nut K&M Robby Plus 10062-015-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: 1006201555

Stan magazynowy: 1 szt.

Kod EAN: 4016842827855

Cena: 249,00 zł

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

10062 Stojak na nuty Robby Plus

10062-015-55 - czarny

Ten pulpit na nuty jest wyposażony w rozkładany pulpit na nuty. Oba pulpity na nuty można wysunąć w prawo i w lewo, a wraz z dodatkowym uchwytem na nuty umożliwiają oglądanie obok siebie 4 nut A4 w formacie DIN. Wygodny kąt ułatwiają bardzo drobne zęby z odlewu cynkowego. Rozszerzalne biurko na nuty składa się do małych i łatwych do transportu rozmiarów.

Stojak na nuty z bardzo szerokim pulpitem na nuty i dodatkowymi uchwytami na kartki

Płynne przechylanie za pomocą siatki zębatej wykonanej z ciśnieniowego odlewu cynkowego

Nogi o profilu metalowym z szelkami

Składany w tradycyjny sposób

Możliwość przedłużenia w 2 strony

Wysokość stojaka: 580 x 1220 mm

Pulpit na nuty: 485 x 240 x 42 mm (z dodatkowymi uchwytami na arkusze 800 x 240 mm)

Wysokość całkowita: max. 1430 mm

Średnica składanego statywu ok. 90 mm

Długość złożonego statywu ok. 500 mm

Waga: 1,75 kg

Kolor: czarny

NUTY NIE NALEŻĄ DO PULPITU

Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia