DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Sprzęt nagłośnieniowy » Statywy » Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 8
  • Sklep odwiedziło: 2897427 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58626Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58627Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58628Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58629Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58630Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58631
Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58626
Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58627
Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58628
Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58629
Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58630
Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55-58631

Statyw do mikrofonu K&M 25400-300-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: 2540030055

Stan magazynowy: 8 szt.

Kod EAN: 4016842809424

Cena: 149,00 zł

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

K&M 25400-300-55 – statyw mikrofonowy z wysięgnikiem, czarny

Lekki i funkcjonalny statyw mikrofonowy na scenę i do studia

K&M 25400 to uniwersalny statyw mikrofonowy niemieckiej marki König & Meyer, wyposażony w regulowaną kolumnę i wysięgnik o długości 805 mm. Doskonale sprawdzi się podczas koncertów, prób, nagrań oraz nagłaśniania instrumentów.

Model należy do serii Baseline i łączy solidną stalową konstrukcję z niewielką wagą, dzięki czemu jest praktycznym wyborem dla mobilnych muzyków.

Wygodna regulacja wysokości i wysięgnika

Dwuczęściowa konstrukcja teleskopowa umożliwia regulację wysokości w zakresie 890–1600 mm. Pozwala to dopasować ustawienie mikrofonu do wokalisty, instrumentu lub stanowiska nagraniowego.

Jednoczęściowy wysięgnik o długości 805 mm wyposażono w praktyczny przegub, umożliwiający regulację kąta nachylenia oraz położenia ramienia. Wygodne pokrętło blokujące pozwala ustawić mikrofon w odpowiedniej pozycji.

Stabilna podstawa i łatwy transport

Statyw posiada składaną, trójnożną podstawę o średnicy 660 mm, która zapewnia stabilne podparcie, nie zajmując nadmiernie dużo miejsca.

Szerokie nakładki na końcach nóg pomagają ograniczyć przenoszenie niepożądanych drgań z podłoża.

Dzięki wadze zaledwie 1,84 kg oraz kompaktowym wymiarom po złożeniu K&M 25400 jest wygodny w transporcie i przechowywaniu.

Specyfikacja techniczna

  • Producent: König & Meyer (K&M)

  • Model: 25400

  • Numer producenta: 25400-300-55

  • Rodzaj: statyw mikrofonowy z wysięgnikiem

  • Kolor: czarny

  • Seria: Baseline

  • Materiał: stal

  • Regulacja wysokości: 890–1600 mm

  • Długość wysięgnika: 805 mm

  • Wysięgnik: jednoczęściowy, niewypinany

  • Regulacja wysięgnika: przegub z pokrętłem blokującym

  • Konstrukcja: dwuczęściowa, teleskopowa

  • Podstawa: trójnożna, składana

  • Średnica podstawy: 660 mm

  • Gwint montażowy: 3/8"

  • Wymiary po złożeniu: 95 × 80 × 865 mm

  • Waga: 1,84 kg

Dlaczego warto kupić w JKmuzyczny_pl?

W JKmuzyczny_pl znajdziesz statywy i akcesoria mikrofonowe do zastosowań scenicznych, studyjnych oraz domowych. K&M 25400 to praktyczne rozwiązanie dla wokalistów, instrumentalistów i osób poszukujących lekkiego statywu z wysięgnikiem.

K&M 25400 – wygoda, mobilność i stabilność

Regulowana wysokość, wysięgnik o długości 805 mm i składana podstawa sprawiają, że K&M 25400-300-55 to funkcjonalny statyw mikrofonowy do codziennego użytkowania.

Wybierz K&M 25400, jeśli szukasz solidnego i łatwego w transporcie statywu do mikrofonu wokalnego lub instrumentalnego.



Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia