DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Instrumenty smyczkowe » Statywy i stojaki » Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98
Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58501Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58502Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58503Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58504Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58505
Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58501
Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58502
Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58503
Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58504
Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98-58505

Statyw do skrzypiec ukulele K&M 15550-000-98

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: 1555000098

Stan magazynowy: 3 szt.

Kod EAN: 4016842826735

Cena: 65,00 zł

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

Idealna prezentacja! Stojak idealnie nadaje się do małych instrumentów strunowych, takich jak skrzypce i ukulele. Kompaktowa konstrukcja statywu umieszcza instrument z przodu i na środku - jest to najlepszy możliwy sposób, aby skupić się na instrumencie. Czy to w sklepie muzycznym, na wystawie, czy w domu, Twój instrument jest zawsze w centrum uwagi na tym atrakcyjnym stojaku. Korpus instrumentu spoczywa na gumowanych ramionach podtrzymujących, co zapewnia ochronę wykończenia instrumentu. Solidny czteropunktowy system podparcia i trzy poprzeczki zapewniają dobre i stabilne oparcie. Do przechowywania i transportu niezwykle lekka podstawa składa się do niewielkich, kompaktowych rozmiarów


Stojak ekspozycyjny na instrumenty muzyczne

Kompaktowy stojak wystawowy

Do małych instrumentów smyczkowych, takich jak skrzypce lub ukulele

Materiał: tworzywo sztuczne;

Z plastikowym uchwytem na instrumenty

Wysokość: 205mm

Waga: 150g

Kolor: kasztanowy



Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia