DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Instrumenty perkusyjne » Orkiestrowe instrumenty perkusyjne » Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55
Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58882Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58883Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58884Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58885Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58886
Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58882
Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58883
Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58884
Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58885
Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55-58886

Statyw pod bęben marszowy K&M 13335-000-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: 1333500055

Stan magazynowy: 2 szt.

Kod EAN: 4016842108848

Cena: 449,00 zł

Raty
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

13335 Stojak na bęben marszowy

13335-000-55 - czarny

Solidny stojak na wszystkie popularne bębny marszowe i koncertowe. Solidna stalowa konstrukcja z odporną powłoką proszkową składa się na płasko do transportu. Miękkie gumowe nakładki i podkładki zapewniają bezpieczną podstawę i chronią bęben przed zarysowaniami. Ergonomiczna dźwignia zaciskowa umożliwia szybkie i łatwe ustawianie i składanie. Solidny metalowy przegub blokuje się w krokach co 5°, umożliwiając w ten sposób różne pozycje. Za pomocą wagi możesz szybko znaleźć preferowaną pozycję.

Stojak na bęben marszowy

Stabilny stojak na wszystkie konwencjonalne bębny marszowe i koncertowe

Konstrukcja stalowa z elastyczną powłoką proszkową

Możliwość złożenia na płasko do transportu

Miękkie gumowe nakładki i podkładki dla bezpiecznego stania i ochrony przed zarysowaniami

Ergonomiczna dźwignia zaciskowa do szybkiego i łatwego ustawiania lub składania

Solidne metalowe złącze ze stopniami co 5°

Zawiera skalę, która pomaga szybko znaleźć ulubioną konfigurację

Waga: 4,8 kg

Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia