DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Sprzęt nagłośnieniowy » Statywy » Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 14
  • Sklep odwiedziło: 2897152 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58851Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58852Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58853Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58854Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58855Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58856Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58857
Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58851
Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58852
Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58853
Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58854
Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58855
Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58856
Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55-58857

Statyw pod combo wzmacniacz K&M 28130-011-55

Dostępność: Niedostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: 2813001155

Stan magazynowy: 0 szt.

Kod EAN: 4016842821426

Cena: 295,00 zł

Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

28130 Amp stojak

28130-011-55 - czarny

Stojak na wzmacniacz może pomieścić monitory, wzmacniacze lub inny sprzęt do max. waga 35 kg bez problemu. Wygięte przednie nogi znacznie poprawiły stabilność i wytrzymałość stojaka. Nisko położony środek ciężkości zapewnia bezpieczne wyświetlanie nawet większych wzmacniaczy. Precyzyjna regulacja na nodze podporowej umożliwia nachylenie w zakresie od 15° do 28°. Mikrofon można przymocować do rury teleskopowej za pomocą wysięgnika z gwintem 3/8” lub 5/8”. Składa się kompaktowo.

Kompaktowy statyw AMP z gwintowanym złączem 3/8" do mocowania wysięgnika mikrofonu, co pozwala zaoszczędzić miejsce podczas występu. Dlatego statyw jest idealny dla solowych artystów.

Nośność do 35 kg i składa się kompaktowo

Nachylenie jest w 3 krokach, szerokość jest regulowana bezstopniowo

Wygięte przednie nogi zapewniają większą wytrzymałość i stabilność

Regulowana wysokość 620-975 mm

Szerokość podparcia: 350 mm

Głębokość podparcia: 195 mm

Kolor: czarny

Waga: 1,72 kg

COMBO ZE ZDJĘCIA NIE NALEZY DO ZESTAWU

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia