DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Sprzęt nagłośnieniowy » Miksery i powermiksery » Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 5
  • Sklep odwiedziło: 2896721 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58842Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58843Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58844Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58845Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58846Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58847Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58848Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58849Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58850
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58842
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58843
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58844
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58845
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58846
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58847
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58848
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58849
Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55-58850

Statyw pod mikser K&M czarny 28075-000-55

Dostępność: Niedostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: 2807500055

Stan magazynowy: 0 szt.

Kod EAN: 4016842211326

Cena: 699,00 zł

Raty

Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

28075 Stojak do miksera

28075-000-55 - czarny

Wytrzymały statyw do wzmacniaczy i mikserów. Składany. Sprężynowy sworzeń blokujący i śruba blokująca. Wsporniki wyściełane filcem.

Do wzmacniaczy i mikserów

Podkładki filcowe klejone

Nośność do 35 kg

Regulacja nachylenia: 0°, 15°, 30° lub 45°

Regulowana szerokość podparcia: 450-665 mm

Głębokość podparcia: 310 mm

Wysokość: od 71 do 100 cm

Łatwy do złożenia

Waga: 7,02 kg

Kolor: czarny

mega profesjonalny i precyzyjnie wykonany z niebrudzącymi gumami

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia