DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Sprzęt nagłośnieniowy » Statywy » Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 4
  • Sklep odwiedziło: 2897439 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58697Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58700Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58701Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58702Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58698Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58699
Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58697
Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58700
Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58701
Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58702
Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58698
Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55-58699
Darmowa dostawa

Statyw z uchwytem na tablet K&M 19793-316-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: 1979331655

Stan magazynowy: 6 szt.

Kod EAN: 4016842829347

Cena: 319,00 zł

Raty
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

K&M 19793-316-55 – statyw z uniwersalnym uchwytem na tablet, czarny

Wygodny statyw do tabletu na scenę, do studia i domu

K&M 19793 to praktyczny statyw podłogowy z regulowanym uchwytem na tablet, zaprojektowany przez niemiecką markę König & Meyer. Doskonale sprawdzi się podczas korzystania z elektronicznych nut, prowadzenia prezentacji, nagrań oraz codziennej pracy z tabletem.

Stabilna konstrukcja, szeroki zakres regulacji i możliwość ustawienia ekranu w pionie lub poziomie zapewniają komfort użytkowania w różnych warunkach.

Regulacja wysokości od 70 do 155 cm

Trójczęściowy statyw teleskopowy umożliwia płynną regulację wysokości w zakresie 700–1550 mm. Dzięki temu tablet można wygodnie ustawić zarówno podczas pracy siedzącej, jak i stojącej.

Śruby blokujące zapewniają stabilne ustawienie i chronią powierzchnię elementów statywu przed zarysowaniami.

Uniwersalny uchwyt z szybkim mocowaniem

Regulowane ramiona uchwytu pozwalają dopasować go do tabletów różnych producentów, między innymi Apple, Samsung czy Microsoft.

Po pierwszym dopasowaniu uchwytu do wymiarów urządzenia mechanizm zatrzaskowy umożliwia jego szybkie wkładanie i wyjmowanie.

Uchwyt oferuje również regulację nachylenia w zakresie 0–90° oraz obrót o 90°, pozwalający zmieniać orientację tabletu z pionowej na poziomą.

Składana konstrukcja i łatwy transport

Trójnożna, składana podstawa zapewnia stabilne podparcie, a kompaktowa konstrukcja ułatwia transport i przechowywanie statywu.

Model wykonano ze stali i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Maksymalny udźwig wynosi 1 kg, dlatego przed montażem należy sprawdzić masę oraz wymiary tabletu.

Specyfikacja techniczna

  • Producent: König & Meyer (K&M)

  • Model: 19793

  • Wariant: 19793-316-55

  • Rodzaj: statyw podłogowy z uchwytem na tablet

  • Kolor: czarny

  • Materiał: stal i tworzywo sztuczne

  • Regulacja wysokości: 700–1550 mm

  • Zakres mocowania – szerokość tabletu: 222–334 mm

  • Zakres mocowania – wysokość tabletu: 128–232 mm

  • Obsługiwana grubość tabletu: 6–11 mm

  • Regulacja nachylenia: 0–90°

  • Obrót uchwytu: 90° (pion/poziom)

  • Maksymalne obciążenie: 1 kg

  • Konstrukcja: trójczęściowa, teleskopowa

  • Podstawa: trójnożna, składana

  • Mocowanie tabletu: regulowane ramiona z zatrzaskiem

  • Waga: 1,82 kg

Dlaczego warto kupić w JKmuzyczny_pl?

W JKmuzyczny_pl znajdziesz praktyczne akcesoria dla muzyków, nauczycieli i osób korzystających z urządzeń mobilnych. K&M 19793 to wygodne rozwiązanie dla instrumentalistów używających cyfrowych nut oraz wszystkich, którzy potrzebują stabilnego stanowiska do obsługi tabletu.

K&M 19793 – wygoda i stabilność podczas użytkowania

Szeroki zakres regulacji, szybki system mocowania tabletu i składana konstrukcja sprawiają, że K&M 19793-316-55 to funkcjonalny statyw do domu, studia nagraniowego i na scenę.

Wybierz ten model, jeśli szukasz solidnego uchwytu na tablet z możliwością dopasowania wysokości, nachylenia i orientacji ekranu.



Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia