DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Sprzęt studyjny, home recording » Akcesoria » Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55
Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58703Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58704Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58705Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58706Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58707Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58708Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58709Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58710
Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58703
Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58704
Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58705
Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58706
Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58707
Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58708
Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58709
Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55-58710

Stojak stołowy na tablet K&M 19792-016-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: 1979201655

Stan magazynowy: 1 szt.

Kod EAN: 4016842829330

Cena: 239,00 zł

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

19792 Stojak na tablet PC

19792-016-55 - czarny

Stabilny stojak stołowy z uniwersalnym uchwytem na tablet dla różnych modeli. Dzięki tej wysokiej jakości podstawce do tabletu Twój tablet jest zawsze blisko, gdy czytasz, surfujesz po Internecie lub po prostu oglądasz filmy lub zdjęcia. Indywidualnie regulowane ramiona podporowe umożliwiają korzystanie z tabletów o wysokości od 222 do 334 mm i szerokości od 128 do 232 mm (np. iPad, iPad Air, iPad Pro, Amazon Fire HDX 8.9, Samsung Galaxy Tab od 9.7, Google Nexus 9, Asus Transformer lub Microsoft Surface, a także Surface Pro). Głębokość tabletek może wynosić od 6 do 11 mm. Przy pierwszym użyciu uchwytu do tabletu ustawienia ramion podporowych wykonuje się dopasowując śruby zaciskowe do rozmiaru i głębokości tabletu. Do innych zastosowań tablet można szybko i łatwo przyczepić i odłączyć za pomocą zatrzasku. Uchwyt utrzyma tablet bezpiecznie i bezpiecznie. Poręczna nakrętka motylkowa umożliwia regulację kąta, dzięki czemu każdy użytkownik z łatwością znajdzie swoją idealną, indywidualną pozycję. Tablet może przełączać się między pozycją pionową i poziomą. Tablet jest utrzymywany na miejscu, nie ma niebezpieczeństwa samoczynnej zmiany pozycji tabletu.

Uniwersalny stojak na tablety

Bezstopniowa (bez stałych skoków) regulacja nachylenia

Obraca się w pozycji poziomej i pionowej

Szerokość tabletu: od 128 mm do 232 mm

Wysokość tabletu: 222 mm do 334 mm

Grubość tabletki: 6 mm do 11 mm

Waga: 1,3 kg

Kolor: czarny

TABLET NA ZDJĘCIU NIE NALEŻY DO ZESTAWU

Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia