DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 4
  • Sklep odwiedziło: 2896793 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58711Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58712Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58713Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58714Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58715Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58716Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58717Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58718
Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58711
Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58712
Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58713
Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58714
Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58715
Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58716
Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58717
Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55-58718

Uchwyt na tablet K&M 19791-016-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: 1979101655

Stan magazynowy: 2 szt.

Kod EAN: 4016842829323

Cena: 249,00 zł

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

19791 Uchwyt do tabletu

19791-016-55 - czarny

Uniwersalny uchwyt na tablet do różnych modeli. Uniwersalny uchwyt do tabletu można regulować w różny sposób, aby dostosować go do różnych rozmiarów tabletu bez użycia narzędzi i bezpiecznie i skutecznie trzymać urządzenia w wielu różnych sytuacjach. Czy to na scenie, w salach prób lub w domu - dzięki mocnemu elementowi zaciskowemu z ergonomiczną śrubą zaciskową uchwyt można szybko i łatwo przymocować do dowolnej tuby o średnicy do 30 mm. Indywidualnie regulowane ramiona podporowe umożliwiają korzystanie z tabletów o wysokości od 222 do 334 mm i szerokości od 128 do 232 mm (np. iPad, iPad Air, iPad Pro, Amazon Fire HDX 8.9, Samsung Galaxy Tab od 9.7, Google Nexus 9, Asus Transformer lub Microsoft Surface, a także Surface Pro). Głębokość tabletek może wynosić od 6 do 11 mm. Przy pierwszym użyciu uchwytu do tabletu ustawienia ramion podporowych wykonuje się dopasowując śruby zaciskowe do rozmiaru i głębokości tabletu. Do innych zastosowań tablet można szybko i łatwo przyczepić i odłączyć za pomocą zatrzasku. Poręczna nakrętka motylkowa umożliwia regulację kąta, dzięki czemu każdy użytkownik z łatwością znajdzie swoją idealną, indywidualną pozycję. Tablet może przełączać się między pozycją pionową i poziomą. Tablet jest utrzymywany na miejscu, nie ma niebezpieczeństwa samoczynnej zmiany pozycji tabletu. Tablet może przełączać się między pozycją pionową i poziomą. Tablet jest utrzymywany na miejscu, nie ma niebezpieczeństwa samoczynnej zmiany pozycji tabletu. Tablet może przełączać się między pozycją pionową i poziomą. Tablet jest utrzymywany na miejscu, nie ma niebezpieczeństwa samoczynnej zmiany pozycji tabletu.

Rozmiary tabletów regulowane bez narzędzi

Bezstopniowa regulacja pochylenia

Obrotowy do orientacji poziomej i pionowej

Wspornik do rur o średnicy do 30 mm

Szerokość tabletek: 128-232 mm

Wysokość tabletek: 222-334 mm

Siła tabletek: 6 do 11 mm

Waga: 0,6 kg

Kolor: czarny

TABLET ZE ZDJĘCIA NIE NALEŻY DO ZESTAWU

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia