DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Instrumenty klawiszowe » Statywy klawiszowe » Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 10
  • Aktualnie klientów zalogowanych: 1
  • Sklep odwiedziło: 2897011 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58548Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58549Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58550Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58551Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58552Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58553Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58554
Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58548
Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58549
Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58550
Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58551
Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58552
Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58553
Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55-58554
Darmowa dostawa

Statyw do keyboardu K&M Omega PRO 18820-019-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: 1882001955

Stan magazynowy: 1 szt.

Kod EAN: 4016842109630

Cena: 849,00 zł

Raty
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

18820 Stojak na klawiaturę stołową »Omega Pro«

18820-019-55 - czarny

Kompaktowa konstrukcja z rur stalowych i duże okrągłe ochraniacze podłogi zapewniają temu atrakcyjnemu stolikowi klawiaturowemu wyjątkową stabilność. Sprężynowe pokrętła zaciskowe na obu kolumnach umożliwiają łatwą i precyzyjną regulację wysokości. Ramiona nośne można indywidualnie dopasować do wielkości klawiatury. Dzięki składanym nogom uzyskuje się kompaktowy i płaski rozmiar opakowania, dzięki czemu »Omega Pro« jest idealnym mobilnym „towarzyszem podróży”. Konstrukcja tego stołu pasuje do ławek pod klawiaturę 14080, 14081, 14085 i 14086. Opcjonalnie dostępne są nasadki 18811 dla drugiego i 18822 dla trzeciego poziomu, pozwalające na użycie drugiej lub trzeciej klawiatury. Za pomocą adaptera 18814 uniwersalny uchwyt 18817 można również szybko i łatwo zamontować na statywie klawiaturowym. Dostawa obejmuje pasek do noszenia.

Kompaktowa konstrukcja z rur stalowych

Duże, okrągłe ochraniacze na podłogę

Blokujące śruby zaciskowe dla łatwej regulacji wysokości

Ramiona nośne regulowane indywidualnie

Składane nogi

Maks. nośność: 80 kg

Nośność opcjonalnego drugiego poziomu: do 25 kg

Wysokość: 600 - 1020 mm

Szerokość podpory: 122 - 729 mm

Głębokość podparcia: 345 mm

Wymiary montażowe: 970 x 575 mm

Płaskie opakowanie: 950 x 575 x 180 mm

Waga: 9,8 kg

Kolor: czarny

Odpowiednie mocowanie: Nr art. 437888 (brak w zestawie)

Odpowiedni 3. poziom: Nr art. 463951 (brak w zestawie)

Odpowiednia torba: Nr art. 463952 (brak w zestawie)

Odpowiednie krótkie ramiona nośne: Nr art. 484281 (brak w zestawie)

Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia