DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Sprzęt nagłośnieniowy » Statywy » Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 7
  • Sklep odwiedziło: 2897801 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58894Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58895Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58896Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58897Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58898Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58899Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58900Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58901
Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58894
Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58895
Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58896
Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58897
Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58898
Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58899
Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58900
Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55-58901

Statyw pod laptopa K&M 12155-000-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: 1215500055

Stan magazynowy: 2 szt.

Kod EAN: 4016842820481

Cena: 299,00 zł

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

12155 Stojak na laptopa

12155-000-55 - czarny

Wygodna i komfortowa podstawka pod laptopa o wymiarach 400 x 290 mm jest wystarczająco duża, aby pomieścić notebooki, laptopy lub podobne produkty w różnych rozmiarach. Złącze w kształcie litery V oznacza, że ​​podstawkę pod laptopa można szybko odłączyć na czas transportu. Jego kąt można również zmienić w dowolnym położeniu za pomocą dźwigni zaciskowej. Stabilna podstawa na 3 nogach składa się kompaktowo.

Używany z laptopami i netbookami

Duża płyta 400 x 290 mm

Regulowane nachylenie

Malowana proszkowo

Kolor: czarny

Wysokość: 780/1290 mm

Waga: 3,2 kg

laptop ze zdjęć nie należy do wyposażenia statywu

Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia