DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Pulpity, batuty, lampki » Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 11
  • Sklep odwiedziło: 2897781 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58683Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58684Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58685Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58686Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58687Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58688Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58689Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58690
Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58683
Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58684
Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58685
Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58686
Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58687
Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58688
Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58689
Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55-58690

Uchwyt na smartfon i tablet K&M 19805-000-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: 1980500055

Stan magazynowy: 2 szt.

Kod EAN: 4016842116188

Cena: 229,00 zł

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

19805 Uchwyt na smartfon i tablet PC

19805-000-55 - czarny

Stylowy i praktyczny uchwyt na smartfony i tablety z zaciskiem stołowym. Uchwyt mieści urządzenia o wielkości od 10,2 do 13”, co odpowiada zakresowi mocowania od 130 do 224 mm. Wsporniki i powierzchnia montażowa są pokryte antypoślizgową gumą, co zapewnia dodatkową stabilność, spokój i delikatny chwyt. Głowica w kształcie kuli umożliwia bezstopniowe, indywidualne pozycjonowanie. Wysięgnik obraca się o 360° i można go indywidualnie regulować pod kątem, wysokości i zakresu obrotu. Zakres mocowania zacisku stołowego wynosi od 10 do 35 mm. Powierzchnie zacisków pokryte są gumą, która chroni stół przed uszkodzeniem.

Uchwyt na smartfony i stoły z zaciskiem stołowym

Szerokość zacisku: 130 - 224 mm

Zaciski i powierzchnia styku z antypoślizgową gumą

Indywidualnie i bezstopniowo regulowany za pomocą głowicy kulowej

Indywidualnie regulowany kąt nachylenia, wysokości i obrotu

Zacisk stołowy regulowany od 10 do 35 mm

Zaciski pokryte gumą

Waga: 0,79 kg

Kolor: czarny

SMARTFON ORAZ TABLET ZE ZDJĘĆ NIE NALEŻĄ DO ZESTAWU

Informacje handlowe

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia