DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁOTYCH
PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Pulpity, batuty, lampki » Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55
  • Przelewy24
  • Paynow
  • BLIK
  • Credit Agricole Raty
  • Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny
    ul.Królewiecka 25 pawilon 3 i 4
    09-402 Płock
    ING BANK ŚLĄSKI
    92 1050 1966 1000 0022 9636 8240
    NIP: 774-187-86-33
  • E-mail:sklep@jkmuzyczny.pl
  • Telefon24 262 85 94
    535044664
    502 087 475
  • FAX24 268 44 66
  • Godziny działania sklepuod pon. do pt. 10:00-18:00, w soboty 10:00 - 14:00
  • Ilość produktów: 11959
  • Ilość kategorii: 236
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 291
  • Aktualnie klientów na stronie: 12
  • Sklep odwiedziło: 2897842 klientów
  • Sklep działa od: 07-02-2017
Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76349Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76350Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76351Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76352Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76353Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76354
Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76349
Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76350
Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76351
Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76352
Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76353
Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55-76354

Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55

Dostępność: Dostępny od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 15,00 zł

Numer katalogowy: 19764-000-55

Stan magazynowy: 9 szt.

Kod EAN: 4016842122790

Cena: 99,00 zł

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Oświadczenie GPSR
  • Recenzje produktu (0)

Uchwyt do smartfona, tabletu K&M 19764-000-55

Uniwersalny uchwyt K&M 19764 to niezastąpione akcesorium dla muzyków, prezenterów oraz wszystkich osób, które cenią wygodę i funkcjonalność podczas pracy z urządzeniami cyfrowymi. Zaprojektowany z myślą o tabletach i smartfonach, umożliwia łatwy dostęp do treści, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i stabilność zamocowanego sprzętu.

Kluczowe cechy:

Uniwersalna kompatybilność: Pasuje do urządzeń o szerokości od 120 do 245 mm i głębokości do 15 mm, co czyni go idealnym zarówno dla smartfonów, jak i większych tabletów, nawet w ochronnych etui.

Intuicyjna obsługa: Zaciski mocujące z gumowymi wkładkami zapewniają pewny chwyt, a mechanizm sprężynowy umożliwia szybkie zamontowanie urządzenia.

Pełna swoboda ustawienia: Dzięki przegubowi kulowemu uchwyt można przechylać w górę, w dół oraz obracać o pełne 360°, oferując nieograniczone możliwości dostosowania kąta widzenia. Dodatkowe elastyczne ramię pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne pozycjonowanie.

Solidny system montażu: Stabilny uchwyt zaciskowy z wygodną śrubą motylkową umożliwia szybki montaż na rurkach o średnicy od 10 do 30 mm, zapewniając wszechstronność zastosowania.

Parametry techniczne:

Materiał: Wytrzymałe połączenie aluminium i wysokiej jakości tworzywa sztucznego gwarantujące trwałość i lekkość konstrukcji.

Waga: Tylko 0,3 kg – lekki i łatwy w transporcie.

Kolor: Elegancka czerń, która doskonale komponuje się z profesjonalnym sprzętem.

Zastosowanie:

Idealny dla muzyków, DJ-ów, nauczycieli, prezenterów i wszystkich użytkowników, którzy potrzebują praktycznego uchwytu do montażu smartfona lub tabletu na statywach, mikrofonach, czy pulpitach.

Zalety:

Stabilność i bezpieczeństwo: Pewne mocowanie urządzenia w każdej pozycji.

Elastyczność użytkowania: Obrót 360° i elastyczne ramię zapewniają idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Wielofunkcyjność: Uniwersalny montaż i szeroka kompatybilność z różnymi urządzeniami mobilnymi.

Uchwyt K&M 19764 to praktyczne, wytrzymałe i wszechstronne rozwiązanie, które pozwala w pełni wykorzystać możliwości urządzeń mobilnych podczas występów, prezentacji czy codziennej pracy.


Statyw oraz urządzenia multimedialne tablet, smartfon widoczne na zdjeciach nie należą do zestawu uchwytu.

Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.
Oświadczamy, że ten produkt dostępny w naszym sklepie wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r i jest on zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Wszystkie nowe produkty wprowadzone po tej dacie posiadają niezbędne informację w swojej karcie produktu zgodne w aktualnymi przepisami.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
zamknij
Kontrast
Wielkość tekstu
Wysokość linii
Odstęp liter
Kursor
Skala szarości
Ukryj obrazy
Czytelna czcionka
Wyłączenie animacji
Wyrównanie tekstu
Nasycenie
Podkreśl odnośniki
Czytnik ekranu
Zresetuj wszystkie ustawienia